Napisz do nas e-mail
Zadzwoń do nas
+48 695 691 173
O naszej firmie
Polski producent przetworów warzywnych
Od blisko sześciu lat dostarczamy wysokiej jakości przetwory warzywne, tworzone z surowców pochodzących z upraw naturalnych – bez sztucznych nawozów i chemicznych preparatów do ochrony roślin. Jesteśmy również producentem chrzanu; nasze uprawy zostały docenione prestiżowym certyfikatem GLOBALG.A.P. Produkty, które mamy Państwu do zaoferowania, są w stu procentach naturalne, ekologiczne, a prócz doskonałego smaku posiadają również wiele walorów zdrowotnych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór przetworów, na etykietach których próżno szukać sztucznych konserwantów, chemicznych barwników i innych szkodliwych dla zdrowia substancji, którymi przepełnione są półki sklepów i marketów.

Wierzymy, że wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z przystępnymi cenami przyczyniają się do propagowania idei zdrowego życia, zwiększając wymagania konsumentów wobec żywności, która każdego dnia trafia na nasze talerze.
Siedziba firmy
Trochę naszej historii
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Brzeziecki to rodzinna firma działająca na rynku od 2012 roku. Siedziba firmy mieści się w Chorzewie, malowniczej miejscowości w powiecie pajęczańskim, słynącej między innymi z uprawy chrzanu.

Jako lokalna firma hołdujemy blisko stuletniej tradycji uprawy tej aromatycznej rośliny, czyniąc to w sposób maksymalnie ekologiczny i zgodny z naturą.
Transport
Posiadamy własną flotę
Mając na uwadzę fakt, jak wiele w przemyśle spożywczym zależy od profesjonalnego transportu produktów, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i osobiście zadbać o jego jakość.

Efektem tego jest własna flota, którą dysponujemy, składająca się z trzech samochodów ciężarowych wyposażonych w chłodnie oraz pięciu busów.

Dzięki niej możemy mieć pewność, że nasze przetwory dotrą na półki sklepów bez jakiegokolwiek uszczerbku na jakości i świeżości.